Proponujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie fachową obsługę, komfortową oraz pewną jazdę oraz nowoczesne i niezawodne modele aut. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny należącej do nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych konsumentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum i poboczne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych najbardziej wymagających kontrahentów. Właśnie dlatego także przygotowaliśmy gigantyczną propozycję w interesujących cenach. Detale znajdują się na stronie http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość wynajmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny, przystosowując propozycję do jego oczekiwań, pragnień i preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje wynajem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym autem.

Cena wypożyczenia wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne oraz niesłychanie przystępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru wiele kapitalnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów atrakcyjną i kompleksową ofertę wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy ogromne doświadczenie w branży i bez ustanku podnosimy własne kwalifikacje. Naszym zamiarem jest całkowite zadowolenie i satysfakcja klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To właśnie dzięki nam nasi kontrahenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej czy też otrzymać bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko i gwarantujemy dojazd na konferencję służbową lub ewentualnie wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą propozycją i skorzystania z usługi wynajmu auta.