Jesteśmy kompetentnym zakładem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wymagania nawet w największym stopniu wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę oraz profesjonalną obsługę. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny. Dopasowujemy wykonywane czynności do jego żądań i potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług obejmuje:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP oraz EGR,
•    tuning,
•    kompletną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana i fachowa kadra. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Zarządzamy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym ekwipunkiem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, w jakim miejscu dogodne ceny idą w parze z wysoką jakością wykonywanych usług. Każde zamówienie realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Dołącz do ogromnego grona naszych usatysfakcjonowanych kontrahentów. Z naszą profesjonalną ofertą masz prawo zaznajomić się na domenie internetowej synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega nasza praca?
W ramach należącej do nas bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, znacznie bardziej ekonomiczną jazdę oraz pokaźniejsze oszczędności paliwa, a też ograniczone zużycie auta. Zamiarem zabiegu jest bowiem elektroniczne powiększenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo oraz radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najważniejszych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym zadaniem jest wydobyć z pojazdu pełny jego potencjał oraz możliwości. Powiększamy moc auta i moment obrotowy, jednocześnie wyraźnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z naszym konsumentem, by sprawdzić jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, że nie narażamy silnika na zbytni wysiłek, jaki mógłby spowodować jego uszkodzenie. Właściciel może w takim razie cieszyć się sprawnie pracującym samochodem i znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto może skorzystać z oferowanej przez nas usługi Dpf Serwis?
Jedną z najczęściej wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność i obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszystkich starań, by kierowcy, jacy wybierają skonstruowany przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Jest to rozwiązanie dla osób, które chcą w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w naszym warsztacie jest nieodzowna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu właściciel zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to znak, iż konieczna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z regułami bezpieczeństwa. Stosujemy sprawdzone metody, jakie nie powodują pobocznych defektów pojazdu.