Rezydencja Milanówek to dom seniora inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet element tego miejsca to nie sprawa wypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odszuka drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona kadra wspomoże przejść przez ten zawiły etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Uprzejmość i empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz zmniejszy proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do wykorzystania seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą ustawienia własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom opieki Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto nam zaufać?

Miejsce to w całości pozbawione jest barier, dopasowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie tylko doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, jednak również wykwalifikowany, fachowy zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do współczesnego, fachowego wyposażenia medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez specjalistów, a kierownik kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy także przeróżne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, aby spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, żeby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, arkadyjskiej okolicy, objęta ładnym parkiem z dojściem do ławeczek, na których można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Gigantyczna powierzchnia obiektu zapewni prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu i przychylności opiekunów, dominuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów oraz punktów usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl