Posiadanie chudej sylwetki to utopia dużej grupy osób, jednak nie każdy ma prawo sobie pozwolić na trzymanie się rygoru treningowo dietetycznego. Niekiedy nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, efekty nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń oraz diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W standardowej wersji wykonuje się ją poprzez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a także daje nadzwyczaj błyskotliwe rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?

Szablonowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, gdyż potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od stereotypowej tym, iż nie żąda karkołomnej interwencji chirurgicznej, a na dodatek przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm oraz prowadzi do wydalania z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w przypadku szablonowej liposukcji wolno wykonać zabieg miejscowo. Oznacza to, że jest to metoda dla osób, które pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a też dla osób, które mają kłopot z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki czy też nogi. Sam zabieg jest niesłychanie bezpieczny, a wyniki dostrzegalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, gdyż zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od wymogów wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych rozstawach czasowych.

Jakim sposobem sprawić, by ciało wyglądało znacznie lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto też dbać o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to idealny sposób, by wyodrębnić szczupłe ciało. To właśnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na znacznie bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz o wiele bardziej wysportowane. Jeśli jest problem ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie można przeprowadzić o każdej porze roku.
Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a również innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe czy też trening z elektrostymulacją. Proponujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a szczegóły można odnaleźć na naszej oficjalnej stronie. https://studiofigurastalowawola.pl